RENGINIŲ VEDĖJAS

Šypsena Jūsų veide ir laime spindinčios akys yra pats svarbiausias renginio tikslas. Mane žmonės vadina Dainiumi Palivonu, renginių, TV laidų vedėju, aktoriumi ir improvizacijos meistru…

…o Jums būsiu laimingų akimirkų ir energingos nuotaikos skleidėju. Žmogumi, kuris ne tik atlieka savo darbą, bet atlieka jį nuoširdžiai ir su atsidavimu.

Kartu su komanda organizuoju asmenines šventes ir įmonių renginius. Žemiau rasite daugiau informacijos apie renginių organizavimą.

RENGINIŲ ORGANIZAVIMAS

Asmeninės šventės

Švęskite savo šeimos šventes malonioje aplinkoje su gera nuotaika ir smagiais užsiėmimais. Vestuvės, krikštynos, vaikų gimtadieniai, jubiliejai ar tiesiog teminiai vakarėliai draugų kompanijoje tikrai neprailgs su smagia programa.

Vestuvių organizavimas

Dviejų širdžių ir šeimų susijungimas yra išskirtinė gyvenimo šventė. Jos reikšmė ir pasisekimas lemia ateitį, todėl viskas turi būti tobula. Per metus tenka pravesti, planuoti, organizuoti, koordinuoti iki 50 vestuvių. Užsakovų pasitikėjimas komandos profesionalumu, po atliktų paslaugų, tampa vizitine kortele – rekomendacijomis!

Renginiai įmonėms

Mūsų komanda pasiūlys geriausią sprendimą bet kokiam su įmonės veikla ar darbuotojų laisvalaikiu susijusiu renginiu. Būkite tikri, kad renginys atskleis Jūsų įmonės stipriąsias savybes ir vertybes. Jūsų klientai, partneriai ir darbuotojai pasijus svarbia kompanijos dalimi.

Viešieji renginiai

Solidumas ir profesionalumas – neatsiejamos dalys vedant renginį viešoje erdvėje. Suplanuosime ir pasiūlysime programą iškilmingoms ceremonijoms, minėjimams, apdovanojimams, atidarymams ir kitiems viešiems renginiams.

UŽSISAKYTI PASLAUGAS

Susisiekite su manimi. Mielai atsakysiu į visus iškilusius klausimus.

Susisiekite Telefonu

Suderinsime visas detales dėl Jūsų šventės

Paskambinkite šiandien!

Tel. +370 606 77433

Parašykite man

Jeigu turite klausimų ar iškilo kokių nors neaiškumų

Atsiųskite savo užklausą

El. p. info@igarsa.lt

DJ PASLAUGOS

DJ paslaugomis džiaugiasi
daugiau nei 1000 klientų…

GALERIJA

Renginių akimirkos.

KONTAKTAI

Kontaktinė forma ir rekvizitai.